ΜΟΙΡΑΣΤΕΙΤΕ

Συγχαρητήρια σε όλους τους μαθητές και τις μαθήτριες  μας για τα εξαιρετικά αποτελέσματα που πέτυχαν στις Πανελλαδικές Εξετάσεις  2024.  Μ’ αυτήν την επιτυχία επιβραβεύτηκε  η σκληρή προσπάθεια και η συστηματική μελέτη όχι μόνο της τελευταίας χρονιάς αλλά και των προηγούμενων ετών.

Η περίοδος των εξετάσεων μπορεί να ήταν δύσκολη τόσο για τους μαθητές όσο και για τις οικογένειές τους, αλλά ελπίζουμε να αισθάνονται ότι η σκληρή δουλειά άξιζε τον κόπο και ότι τώρα ξεκινά το επόμενο κεφάλαιο στη ζωή τους.

Για εκείνους που ίσως δεν κατάφεραν να επιτύχουν ακριβώς τον στόχο τους, θα θέλαμε να υπενθυμίσουμε ότι το πανεπιστήμιο δεν είναι η μόνη οδός. Εναλλακτικές λύσεις και διαθέσιμες ευκαιρίες υπάρχουν για όλους αρκεί να μην απογοητεύεστε και να συνεχίζετε.

Από τα βάθη της καρδιάς μας σας ευχόμαστε

καλή τύχη

για το μέλλον σε ό,τι και αν επιλέξατε.

Σχετικές Δημοσιεύσεις