2ο Γενικό Λύκειο Κατερίνης

Καλώς ήλθατε στην ιστοσελίδα μας!

ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ ΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑΣ

Με ιδιαίτερη χαρά σας καλωσορίζω στην νέα ιστοσελίδα του σχολείου μας. Η ιστοσελίδα μας συνεχίζει την πορεία της με ανανεωμένη μορφή, καταγράφοντας με τη συμβολή της τεχνολογίας, ξεχωριστές στιγμές της σχολικής ζωής και διανοίγοντας έτσι έναν ακόμη αναβαθμισμένο δίαυλο επικοινωνίας με την τοπική και ευρύτερη κοινωνία.  Τακτικά ενημερωμένη γίνεται ένα χρήσιμο εργαλείο στην προσπάθειά μας για πραγμάτωση του οράματός μας για παροχή ποιοτικής κι αποτελεσματικής εκπαίδευσης.

ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ

red firetruck near green trees during daytime
Μαθητές Πανελλαδικές

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΑΙΔΕΙΑΣ